Pető Ilona 11. b osztályos tanulónk ismét nyeregbe pattant, hogy bizonyítsa felkészültségét.
Szeptember 14-én Balatonfüreden rendezték meg a Balatonfondo országúti kerékpárversenyt. A rendkívül kedvezőtlen szeles, hűvös időjárás miatt a rendezők csökkentették a verseny távját, így „csak” 62 km-t kellett megtenni. Ila korcsoportjában a 2., az összetett női mezőnyben a 4. helyen végzett. A versenyt megtisztelte Valter Attila is, a díjátadó Dina Márton volt.
Múlt hétvégén, október 6-án a Tatabányán megrendezett Turul kupán is rajthoz állt. Az időjárás itt sem volt a legkedvezőbb, valamint kisebb térdsérülés is nehezítette helyzetét, ennek ellenére a 70 km-es távon (1000m szintkülönbség, befutó a Turul szobornál) korosztályában az 1. összetettben a 4. helyen végzett.

Kimagasló eredményéhez gratulálunk, jó felkészülést kívánunk a tavaszi erőpróbákhoz!